Wiadomo軼i duszpasterskie - 26 niedziela zwyk豉 - 29.09.2019
1. Od wtorku rozpoczynamy nabo瞠雟twa r騜a鎍owe. W Trzebniowie prosz odprawia o godz. 17.00 po Mszy 鈍. o godz. 16.30. Odpowiedzialnym za prowadzenie modlitwy i sprawdzanie obecno軼i Dzieci b璠zie P. Zofia Kot. W Gorzkowie o godz. 17.30. W poniedzia趾i b璠 prowadzi K爹 ; W wtorek – Grupy Margaretki,; w 鈔od dzieci z kl. 7,6,5,4 wraz z Rodzicami ; w czwartek klasy 3,2,1 wraz z Rodzicami, w pi徠ek – klasa 8; W sobot: Parafialna Rada Duszpasterska i Ekonomiczna. Prosz aby przewodnicz帷y klasy oraz cz這nkowie wsp鏊not zadali o prz康ek odprawiania, wyznaczenie os鏏.
2. Od jutra a do 6 pa寮ziernika mo積 si zapisa na zakup krem闚ek papieskich.. Odbi鏎 12 pa寮ziernika godz. 12.00 – 13.00
3. W czwartek przypada pierwsze czwartek miesi帷a. Modlitwa zgi皻ych kolan. Trzebni闚 godz. 17.00 – 17.30, w Gorzkowie godz. 17.30 – po modlitwie r騜a鎍owej, od godz. 18.00 – 19.00; 19.00 – ks. Proboszcz, 19.30 – Kap豉ni z dekanatu 瘸reckiego.
4. W pi徠ek przypada pierwszy pi徠ek miesi帷a. Odwiedziny u chorych z Komuni 鈍. pi徠ek godz. 8.30 od strony Trzebniowa. Spowied pirwszopi徠kowa Trzebni闚: 16.00 – 16.30; Gorzk闚: godz. 17.30 – 18.00;
5. W sobot przypada pierwsza sobota miesi帷a. Modlitwy wynagradzaj帷e N.S.N.M.P. Pielgrzymka K爹 z terenu Archidiecezji do Mrzyg這du.
6. W niedziel przypada pierwsza niedziela miesi帷a, nabo瞠雟two do 鈍. Maksymiliana M. K. i M. B. Cz瘰tochowskiej.
7. Za tydzie w niedziel sk豉damy ofiary do puszki na inwestycje w naszej parafii.
8. Za tydzie odpust ku czci Matki Bo瞠j R騜a鎍owej w Niegowie. Msza 鈍. odpustowa o godz. 12.00
9. Rozpocz窸y si prace nad oddaniem budynku ko軼ielnego w Trzebniowie. Na chwil obecn aby otrzyma dwa dokumenty do przygotowania palu ko軼io豉 ks. Proboszcz zap豉ci 105z( Urz康 Starostwa Powiatowego i Urz康 Gminy Niegowa); Z這穎no tak瞠 pisma stosowne do Tauronu
o mo磧iwo軼i przeniesienia tablicy rozdzielczej na zewn徠rz i za這篡 G堯wny wy陰cznik pr康u.
10. 7 pa寮ziernika w Trzebniowie o godz. 16.30 a w Gorzkowie o 17.00 dzieci z kl. III otrzymaj r騜a鎍e 鈍i皻e – pami徠ka pierwszej komunii 鈍i皻ej.
11. Do naszych dom闚 w tym nr biuletynu zosta豉 zamieszczona ankieta do wype軟ienia. Jest ona anonimowa. Prosz wype軟i i wrzuci niepodpisan do skrzynki przy wej軼iu do Ko軼io豉. Za tydzie.