Pogrzeb
17 pa寮ziernika w godzinach porannych odesz豉 do domu Ojca po wielu miesi帷ach ci篹kiej choroby nasza Siostra Zofia Lech z miejscowo軼i G鏎y Gorzkowskie. Liturgia pogrzebowa zosta豉 odprawiona 19 pa寮ziernika o godz. 12.00 - w Gorzkowie w ko軼iele 安. Maksymiliana M. Kolbego.

Wieczny odpoczynek racz Jej da Panie, a 鈍iat這嗆 wiekuista niechaj Jej 鈍ieci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym Amen.
Spotkanie z P. Ma貪orzat Handzlik
23 pa寮ziernika br. w Domu Kultury w Myszkowie odby這 si spotkanie K馧 Gospody Wiejskich
z terenu naszego powiatu z P. Europose Ma貪orzat Handzlik. Nasze Panie z Gorzkowa Starego, Nowego i Trzebniowa bra造 w nim aktywny udzia prezentuj帷 si po raz pierwszy na myszkowskiej scenie Domu Kultury.
Procejsa maryjna
16 pa寮ziernika br. na Jasnej G鏎ze odby豉 si procesja Maryjna wszystkich K馧 砰wego R騜a鎍a oraz Rycerzy Niepokalanej jako wielkie dzi瘯czynienie za dar Pontyfikatu Jana Paw豉 II. W tej procesji uczestniczy造 tak瞠 nasze Panie wraz z Ks. Proboszczem.
"Drzewka Jana Paw豉 II"
16 X 2010r.dzieci wraz z nauczycielami Szko造 Podstawowej w Ludwinowie uczestniczyli we Mszy 鈍. o godz. 11.00 ARTYKU w Gazecie Myszkowskiej
Nabo瞠雟two Fatimskie
13 pa寮ziernika br. nasza Parafia odprawi豉 ostatnie nabo瞠雟two Fatimskie. Nabo瞠雟two poprowadzi Ks. Bogumi Schab - Dyrektor Jasnog鏎skiej Rodziny R騜a鎍owej.
X Dzie Papieski - ODWAGA 名I邛O列I
W tym dniu w naszej Parafii zosta豉 otwarta wystawa malarska P. Wies豉wy Po酥iech pt: "Jan Pawe II Odwaga 安i皻o軼i. P. Wies豉wa osobi軼ie otwiera豉 w sali 安. Jana Berchmansa wystaw, kt鏎a by豉 otwarta a do 24 pa寮ziernika br.

Pogrzeb
3 pa寮ziernika w godzinach porannych odszed do domu Ojca po wielu miesi帷ach ci篹kiej choroby nasz Brat Stanis豉w Kalarus - Tata P. J霩efa Kalarusa - Radnego i Prezesa Stra篡 OSP Trzebni闚. Liturgia pogrzebowa 5 pa寮ziernika o godz. 14.00 - w Trzebniowie w ko軼iele Matki Bo瞠j Cz瘰tochowskiej

Wieczny odpoczynek racz mu da Panie, a 鈍iat這嗆 wiekuista niechaj Mu 鈍ieci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym Amen.
50 - lecie Po篡cia Ma鹵e雟kiego
1 pa寮ziernika br. w naszej Parafii prze篡wali鄉y niezwyk陰 Uroczysto嗆 jak by這 50- lecie Par Ma鹵e雟kich z terenu naszej Gminy. Na 8 par prze篡waj帷ych sw鎩 jubileusz przyby這 6 Par w tym 3 Pary z naszej Parafii.
Do篡nki Powiatowe

Nasza Parafia otrzyma豉 zaproszenie na Do篡nki Powiatowe do Kozieg堯w - 12 wrze郾ia br.

Tu znajduje si ca造 tekst

Do篡nki Gminne w Bystrzanowice Dw鏎 - Gminy Jan闚

Tu znajduje si ca造 tekst

Doba Eucharystyczna

1 wrze郾ia 2010 odby豉 si Doba Eucharystyczna.