R騜aniec do Granic w naszej Parafii
W pierwsz sobot miesi帷a, w liturgiczne wspomnienie Naj鈍i皻szej Maryi Panny R騜a鎍owej. Nasza Parafia pragnie w陰czy si w “R荅ANIEC DO GRANIC”. A oto program w oparciu o przygotowany program zatwierdzony przez Episkopat Polski:
13.00 Msza 鈍. w Trzebniowie na rozpocz璚ie.
13.30 – Adoracja Naj鈍. Sakramentu
14.00 – Procejsa R騜a鎍owa z Trzebniowa do Gorzkowa.
Porz康ek procesji:
Tajemnica radosna, 鈍iat豉 w Trzebniowie. Odmawiamy go w Drodze. Prowadz rozwa瘸nia KZR oraz ka盥y dziesi徠ek. Podczas procesji b璠zie niesiony 鈍ieczniki oraz R騜aniec Procesyjny – jeden. Nios go: I tajemnica radosna– Dzieci z Trzebniowa z kl. Przedszkole i I SP; II tajemnica radosna – dzieci z Trzebniowa z kl. II i III SP; Tajemnica III radosna – Dzieci z kl. IV i V SP; Tajemnica IV radosna – kl. VI i VII SP; Tajemnica V radosna – kl. II i III Gimnazjum; Tajemnice 鈍iat豉: 1) mieszka鎍y ul. Kr鏒kiej, G貫bokiej, Ogrodowej, Ostr篹nicka, Ko軼ielnej, Le郾iowskiej 2) mieszka鎍y ul, J.P. II od PP. Pluta do PP. Socha; 3) mieszka鎍y ul. J.P. II od P. Nag造 do PP. Gryl; 4) mieszka鎍y ul. J.P. II od P. Misztal do PP. Fr帷zek; 5) mieszka鎍y ul. J.P.II od PP. Fiutek do PP. W璕lowskich. Trzebni闚 ko鎍zy przy krzy簑 pod Ludwinowem. 安iecznik pierwszy – Tajemnica radosna – P. Czes豉w Krakowiak; 2) Tajemnica 鈍iat豉 – P. Alicja Myga. Za przygotowanie Dzieci i m這dzie篡 prosz bardzo P. Teres Olejarz i Zofi Kot, Agnieszk Lamch. Trzebni闚 po przekazaniu r騜a鎍a przy Krzy簑 – Ludwin闚 wraca do domu.
Ludwin闚: Tajemnica bolesna - Odmawiamy go w Drodze. Prowadz rozwa瘸nia KZR oraz ka盥y dziesi徠ek. Podczas procesji b璠zie niesiony 鈍ieccznik jeden, R騜aniec Procesyjny – jeden. Nios go: I tajemnica bolesna– Dzieci z Ludwinowa z kl. Przedszkole i I SP; II tajemnica – dzieci z Trzebniowa z kl. II i III SP;
Tajemnica III bolesna – Dzieci z kl. IV i V SP; Tajemnica IV bolesna – kl. VI i VII SP; Tajemnica V bolesna – kl. II i III Gimnazjum; 安iecznik trzeci – P. Kapral Za przygotowanie Dzieci i m這dzie篡 prosz bardzo P. Ann Szec闚ka, P. El瘺iet Szafurga, P. Mesjasz. Ludwin闚 przy Krzy簑 pod Gorzkowem przekazuje R騜aniec I powraca do domu.
Tajemnice chwalebne – Gorzk闚 Nowy i Stary I G鏎y Gorzkowskie. Odmawiamy go w Drodze. Prowadz rozwa瘸nia KZR oraz ka盥y dziesi徠ek. Podczas procesji b璠zie niesiony 鈍ieczniki oraz R騜aniec Procesyjny – jeden. Nios go: I tajemnica chwalebna – Dzieci z Trzebniowa z kl. Przedszkole i I SP; II tajemnica chwalebna – dzieci z kl. II i III SP; Tajemnica III chwalebna – Dzieci z kl. IV i V SP; Tajemnica IV chwalebna – kl. VI i VII SP; Tajemnica V chwalebna – kl. II i III Gimnazjum; Gorzk闚 i G鏎y Gorzkowskie ko鎍za przy Grocie 安iecznik czwarty – Tajemnica chwalebna – P. Kimla, P. ζpaj, P. Stanis豉w Dorobisz. Za przygotowanie Dzieci i m這dzie篡 prosz bardzo P. Katarzyn Stod馧kieicz, P. Justyn Bacior, P. Marzen Lamch, P. Dagmar Kozie.
A tak przedstawia si Akt oddania Niepoaklanemu Sercu w naszej Parafii naszych Rodzin:
G鏎y Gorzkowskie – 3
Gorzk闚 Stary: 39
Gorzk闚 Nowy: 72
Ludwin闚: 23
Trzebni闚: 63
Go軼ie – 41
Nasz R騜aniec Fatimski od 13 maja do 13 pa寮ziernika:
18 wrze郾ia – Gorzk闚: 17. 00;
19 wrze郾ia – Trzebni闚 – 15.00;
20 wrze郾ia – Gorzk闚 – 17.00;
21 wrze郾ia – Trzebni闚 – 15.00
22 wrze郾ia – Gorzk闚 – 17.00;
23 wrze郾ia – Trzebni闚 – 15.00
24 wrze郾ia – Gorzk闚 – 11.00;
25 wrze郾ia – Trzebni闚 – 15.00;
26 wrze郾ia – Gorzk闚 – 17.00;
27 wrze郾ia – Trzebni闚 – 15.00
28 wrze郾ia – Gorzk闚 – 17.00 ;
29 wrze郾ia – Trzebni闚 – 15.00;
30 wrze郾ia – Gorzk闚 – 17.00;
安. Stanis豉w Kostaka
ROK SZKOLNY 2017/2018 BEDZIE PRZE玆WANY W DUCHU 名. STANISxWA KOSTKI.
W 2018 PRZYPADA 450 LAT OD JEGO 危IERCI. JU TERAZ OD DZISIEJSZEJ NIEDZELI I PODCZAS KA浴EJ LEKCJI RELIGII B犵ZIEMY PRZYWOΧWA SZCZEG粌NEGO WSTAWIENNICTWA 名. STANISxWA KOSTKI. ZA 18 WRZE吉IA ZAPRASZAMY DZIECI ZE SZKOΧ PODSTAWOWEJ I UCZNI紟 GIMNAZJUM NA MSZ 名. O GODZ. 17. 00, ROZPOCZYNJACA ROK 名. STANISxWA KOSTKI – PATRONA DZIECI I MΜDZIE玆 MΜDZIE Z KLASY VI OTRZYMAJ KSI*ECZKI POZOSTAΒ GRUPY – KLASA II GIMNAZJUM i VII SP KATECHIZM DLA BIERZMOWANYCH
Wiadomo軼i parafialne - 17 wrze郾ia 2017r.
Ojciec 鈍. Franciszek b這gos豉wi Koron dla Maryi
Odpust ku czci 鈍. Maksymiliana
Pielgrzymka Diecezj Tarnowskiej - Grupa 鈍. 安ierada
Uroczysto嗆 8 wrze郾ia 2017
Ukoronowanie naszych Rodzin i Pani R騜a鎍owej z Fatimy:
link 1
Link 2
Link 3
Link 4
Link5
Zapowiedzi!
4 wrze郾ia – rozpocz璚ie Roku Szkolnego w Szkole SP Ludwin闚 o godz. 10.30
8 wrze郾ia – Ukoronowanie Figury Matki Bo瞠j R騜a鎍owej z Fatimy. Po鈍iecenie Rodzin I Parafii Niepokalanemu Sercu Maryi.
Z 11/12 – udajemy si na nocne czuwanie jasnog鏎skie – dzi瘯czynn za Koronacj Matki Bo瞠j oraz za wszystkie otrzymane ζski. Wyjazd o godz. 20.00 11 wrze郾ia. Powr鏒 po mszy o godz. 24.00
13 wrze郾ia – Nabo瞠雟two Fatimskie. Godz. 19.00. Rozpocz璚ie przy Grocie.
17 wrze郾ia – godz. 10.30 – spotkanie Rodzic闚 kandydat闚 do s. bierzmowania z Trzebniowa w Trzebniowie. Prosz aby przybyli tak瞠 uczniowie I rodzice dzieci z kl. VI SP; W Gorzkowie
z Ludwinowa, Gorzkowa i G鏎 Gorzkowskich na godz. 12.45. Prosz aby przybyli tak瞠 uczniowie I rodzice dzieci z kl. VI SP.
Rozpo cz掖 si miesi帷 wrzesie. Intencja papieska na miesi帷 wrzesie: “ABY NASZE PARAFIE, O玆WIANE DUCHEM MISYJNYM, BYΧ MIEJSCAMI, GDZIE PRZEKAZUJE SI WIAR I DAJE 名IADECTWO MIΜ列I”
Dodatkowo od przysz貫j niedzieli b璠zie do nabycia: Tygodnik “GO汎 NIEDZIELNY” oraz miesi璚znik – “MAΧ GO汎 NIEDZIELNY”, czasopisma katolickie, zach璚am do kupowania i czytania.
Wiadomo軼i parafialne - 2 wrze郾ia 2017