Słowo pasterskie Ks. Proboszcza
Dodane przez Proboszcz dnia 06.03.2019
Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus!
Przed nami kolejny miesiąc marzec. 6 marca Kościół Katolicki rozpocznie czas Wielkiego Postu. Zakończy się 18 kwietnia.
W tym nowym miesiącu pragniemy w mocy Bożego Ducha po wizytacji biskupiej i konsekracji kościoła w Gorzkowie i udzieleniu naszej młodzieży sakramentu bierzmowania w Trzebniowie przeżyć dobrze Wielki Post.
Rozpoczęciem będzie spalenie palm z niedzieli palmowej 2018r. Proszę 5 marca zarówno do Trzebniowa jak i do Gorzkowa przynieść swoje palmy. Po mszy św. w tym dniu dokonamy spalenia i przygotowany popiół posłuży nam na Środę Popielcową. Od środy popielcowej swoje rekolekcje będą przeżywać tylko dzieci ze Szkoły Podstawowej w Ludwinowie.
Życzę, aby ten miesiąc był dla każdego z nas czasem miłości, pokoju i Błogosławieństwa Bożego. Zaufajmy Bogu! On nigdy nie popełnia błędu.
Życzę Błogosławieństwa Bożego, także wszystkim Solenizantom, Jubilatom, Wszystkim, którzy mają powodu do Radości. „Niech Bóg będzie zawsze z Nami. Niech Pan rozpromieni oblicze nad Tobą, niech Cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Tobie swoje oblicze i niech cię obdarzy pokojem” . W Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.